Ustaw jako stronę startową

Dodaj stronę do ulubionych
 Strona główna
Menu
 Strona główna
 O autorze
 O stronie
 Śpiewnik harcerski
 Sprawności
 Sondy
 Historia scoutingu
 Aktualności
 Artykuły harcerskie
 Księga gości
 Linki
 Harc-Licznik
 Szyfrator on-line
 Pliki do ściągnięcia
 Materiały harcerskie

Partnerzy
 HarcGrupa
 miniPortal HKT
 PoHaM

Sonda

Jak oceniasz zlot 100-lecia w Krakowie?

było fenomenalnie!
całkiem fajnie
nie tak źle
raczej kiepsko
fatalnie


Zobacz wyniki

Subskrypcja
  Podaj swój e-mail:

Dodaj Usuń


Strona główna

Czuwaj!

  Serdecznie witam Cię Internauto na mojej harcerskiej stronie internetowej i zapraszam do zwiedzenia jej. Jeśli jesteś harcerką lub harcerzem, na pewno zainteresują Cię zgromadzone na niej materiały. Szczególnie zachęcam do przejrzenia śpiewnika harcerskiego, wyposażonego w wyszukiwarkę piosenek, galerii zdjęć, skąd oprócz oglądania i głosowania na zdjęcia bądź grafiki, możesz dowolną wysłać znajomemu, a także działu ze sprawnościami harcerskimi, gdzie znajdują się także karty prób na sprawności w formacie doc.
  Wszystkie druhny i druhów zachęcam do zarejestrowania się w systemie administracji, dzięki któremu można korzystać z dodatkowych opcji.

pwd. Wiktor Maj HO 
"Duży Maju" 


Newsy
  Dodano: 27.03.2005 16:41
  Temat: Wesołego Alleluja!
  Autor: Duży Maju


  Z okazji Święta Zmartwychwstania Pańskiego, składam serdeczne życzenia pomyślności w kroczeniu naprzód krętą ścieżką życia, radowania się jednym z najwspanialszych cudów świata - cudem narodzin, wiary w ludzi i umiejętności wyboru nie najłatwiejszej, lecz najpiękniejszej drogi przez życie. (...)

komentarze (0)     więcej »

  Dodano: 12.03.2005 17:42
  Temat: Szyfrator on-line
  Autor: Duży Maju


  Właśnie ruszył nowy dział na stronie - szyfrator on-line! Dzięki niemu łatwo i szybko można zaszyfrować i rozszyfrować wiadomości "harcerskie". System obsługuje 4 podstawowe klucze (GA-DE-RY-PO-LU-KI, PO-LI-TY-KA-RE-NU, KO-NI-EC-MA-TU-RY i KA-CE-MI-NU-TO-WY) oraz akceptuje klucze definiowane przez użytkowników. Szyfrator jest zaczątkiem działu "Niezbędnik harcerski" który już niedługo powinien być zdecydowanie bardziej rozbudowany. Wszystkich serdecznie zapraszam do sprawdzenia możliwości szyfratora!

komentarze (1)

  Dodano: 08.03.2005 17:50
  Temat: Dzień Druhenek ;)
  Autor: Duży Maju


  Z okazji Dnia Kobiet wszystkim Kochanym Druhenkom życzę, żeby na Waszych twarzach jak najczęściej gościły piękne uśmiechy, żeby życie stawiało przed Wami nowe, ciekawe zadania, żeby nie było dla Was przeszkód nie do pokonania, żeby wszystkim Waszym działaniom przyświecały ideały harcerskie i żeby nigdy nie zabrakło Wam energii do czynienia dobra!

komentarze (1)

  Dodano: 27.02.2005 12:30
  Temat: Awaria serwera
  Autor: Duży Maju


  Kilka dni temu na serwerze harc.pl miała miejsce awaria baz danych. Z tej przyczyny niektóre informacje zawarte na stronie (wpisy w księdze gości, profile systemu administracji i inne) mogły zostać utracone. Mam nadzieję, że sytuacja ta już się nie powtórzy, a wszystkich korzystających z systemu, którzy utracili jakiekolwiek dane proszę o wyrozumiałość.

komentarze (0)

  Dodano: 22.02.2005 12:27
  Temat: Dzień Myśli Braterskiej
  Autor: Duży Maju


  "Uśmiechać się w czasie pogody potrafi każdy łobuz, uśmiechać się w czasie deszczu - tylko prawdziwy harcerz." (...)

komentarze (1)     więcej »

  Dodano: 28.01.2005 21:04
  Temat: Kolejna partia zdjęć
  Autor: Duży Maju


  Ponieważ już dawno niczego nie przybywało w galerii, postanowiłem ciut ją powiększyć. Już teraz można oglądać zdjęcia z przekazania Betlejemskiego Śwatełka Pokoju i sylwestra hufcowego, a już za chwilkę pojawią się też galerie z Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i z obchodów 60. rocznicy wyzwolenia obozu KL Auschwitz. Zapraszam do galerii zdjęć!

komentarze (0)

  Dodano: 20.01.2005 23:30
  Temat: Nowy serwer
  Autor: Duży Maju


  Od dziś SHDM posiada nowy "dom" - konto na serwerze harcerskim harc.pl! Oficjaly adres strony (www.shdm.harc.pl) pozostaje bez zmian, ale za niedługo będzie on faktycznym adresem dla wszystkich zasobów strony, a nie jedynie samą domeną strony głównej. (...)

komentarze (1)     więcej »

  Dodano: 06.01.2005 17:40
  Temat: WOŚP - relacja na żywo!
  Autor: Duży Maju


  Już w najbliższą niedzielę po raz XIII zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Również harcerze z Hufca Kraków-Podgórze będą, jak co roku, kwestować na rzecz chorych dzieciaków. Na stronie www.krakowpodgorze.zhp.org.pl/wosp już od południa rusza relacja na żywo z wydarzeń sztabu, nasz licznik zebranych pieniążków, fotogaleria i wiele innych, ciekawych serwisów! Bądźcie z nami w tym wyjątkowym dniu! Serdecznie zapraszamy!

komentarze (2)

  Dodano: 23.12.2004 13:49
  Temat: Wesołych Świąt!
  Autor: Duży Maju


  Na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia pragnę życzyć Wam, drodzy Internauci, i wszystkim Waszym bliskim, by wprowadziły one pomiędzy Was szczęście oraz pokój, by były czasem zatrzymania się na moment w dzisiejszym zabieganym świecie, aby całe Wasze rodziny spotkały się przy wigilijnym stole i w atmosferze ciepła, miłości oraz radości mogły połamać się opłatkiem, składając szczere, serdeczne życzenia.
  Chciałbym życzyć Wam również wielu wspaniałych przyjaciół, którzy zawsze będą Was wspierać i nie opuszczą, cokolwiek się zdarzy. życzę umiejętności pokonywania problemów, które stawia przed nami życie, a z wszystkiego, czym się zajmujecie, zadowolenia i satysfakcji; wielu nowych, wspaniałych pomysłów, chęci do stawiania przed sobą kolejnych ambitnych celów oraz tego, by ani jednej przeżytej chwili nie trzeba było żałować.
  Wesołych Świąt!

komentarze (1)

  Dodano: 08.12.2004 15:29
  Temat: Przyczółka trwa obrona!
  Autor: Duży Maju


  Czyli o tym, co robiliśmy pierwszego września nad Zatoką Gdańską. W dziale "Artykuły harcerskie" od dziś przeczytać można mój świeżo opublikowany w AdAstrze - gazetce Hufca Kraków-Podgórze - artykuł "Pierwszy września na Westerplatte". Serdecznie zapraszam do czytania i komentowania!

komentarze (0)

1|2|3|4|5|6|7
Strona 4 z 7

Rotatory i bannery
 
1 w Polsce Harcerski Baner System 100 Linkow Mania1 w Polsce Harcerski Baner System 100 Linkow Mania

SHDM popiera:BYKOM-STOP - Poprawna ortografia w Internecie
 

O stronie i systemie

© 2003-2019 by Duży Maju
Powered by MAJpage 1.0
Domain provides harc.pl


Logowanie
  Zaloguj się:

 Login:
 Hasło:Rejestracja
Zapomniane hasło

Aktualności

 Newsy:
Tragedia w Smoleńsku  Ogłoszenia:
Wystawy harcerskie nadal czynne  Wasze ogłoszenia:
Zlot Skautów Środkowoeuropejskich "Silesia 2008"

Buttony

  Głosuj na moją stronę:

Ranking Stron Harcerskich "Grota"

Najlepsze strony harcerskie